DT Aircleaner

DT Aircleaner

DT Aircleaner – Hava ve Ortam Sterilizasyon Cihazı

DT Aircleaner, ortamdaki havayı içerisinde bulunan fan ile yan kısmındaki hava girişinden içine alır ve ilk olarak kaba parçaları tutan bir TOZ-POLEN filtresinden geçirir. TOZ filtresinde büyük parçalardan arınan hava daha sonra HEPA filtrenin içine çekilir. HEPA filtre çekilen havayı, bazı virüs ve bakteriler, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden, asbest, çeşitli toksik tozlardan ve aerosollerden arındırır.

DT Aircleaner, arınmış ve içerisinde sadece mikro büyüklükte virüs, bakteri bulunduran havayı UV-C Jeneratörü’nün ışıma yaptığı UV-C odasına çekerek burada UV-C ışınlarına maruz bırakır. Bakteri ve virüslerin dış zarlarını aşan UV-C ışınları bu patojenlerin DNA yapısındaki timin bağlarını kopararak onları tamamen etkisiz ve zararsız hale getirir. UV-C ışınları, mikro büyüklükteki bakteri ve virüslerin çok ince ve korumasız olan dış zarlarını aşmaya yetecek kadar güçlüdür. 254nm dalga boyundaki UVC ışınları insan derisinin dış muhafazasını aşarak deri altına işleyecek kadar güçlü değildir.

DT Aircleaner, özel olarak dizayn edilmiş bir UV-C odası barındırır. ULTRA ASİMETRİK NANO FOTOKATALİTİK filtreler ile donatılmış UV-C odasının temel amacı; FOTOKATALİZ yöntemi ile havanın her bir zerresine daha uzun ve etkili bir NANO-STERİLİZASYON işlemi gerçekleştirmektir. Patentli ULTRA ASİMETRİK NANO FOTOKATALİTİK bu oda, UV-C ışınlarının patojenlere temas süresi ve etkisini arttırır. Bu sayede, ULTRA ASİMETRİK NANO FOTOKATALİTİK odaya sahip olmayan bir UV-C jeneratörden 6 kat a kadar daha fazla sterilizasyon etkisi gösterebilmektedir.

DT Aircleaner, son olarak tüm patojenlerden temizlenmiş havayı bir KARBON filtre içinden geçirerek kokuları hapseder. DT Aircleaner,  PATENTLİ ve benzersiz teknolojisi ile bir ucundan aldığı havayı diğer ucundan TEMİZ HAVA olarak kullanımınıza sunar.

DT Aircleaner, akredite üniversitelerin mikrobiyoloji laboratuvarlarında test edilmiştir. CE, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 13485 belgelidir. İNSAN SAĞLIĞINA ZARARI YOKTUR.

ÜRÜN SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN